Protez Tırnak Merkezi

Protez Tırnak Nasıl Yapılır

Protez tırnak dünya üzerinde 2 şekilde yapılır.

AKRİLİK SİSTEM:

Tırnağınızın ucuna istediğiniz uzunlukta plastik tırnaklar yapıştırılır ve tırnağınızın üzeri ince bir kat akrilik malzeme ile doldurulur. Törpülenerek şekil verilir ve oje sürülerek işlem tamamlanır. Bu işlem 2 saat sürmektedir. 20-25 gün kullanım sonunda kendi tırnağınız uzayacağı için dip dolgusu adı verilen işlem yapılarak protez tırnaklara bakım yapılır. Bu işlem ise 1.5 saat sürmektedir.       

Protez Tırnak Modelleri

Protez Tırnak Modelleri

JEL SİSTEM:

Jel sistem dünyada en çok tercih edilen sistemdir. Tırnağınızın ucuna istediğiniz uzunlukta plastik tırnaklar yapıştırılır ve tırnağınızın üzeri birkaç kat jel malzeme ile doldurulur. Ultraviyole lamba altında kurutularak şekil verilir ve oje sürülerek işlem tamamlanır. Bu işlem 2 saat sürmektedir. En az 30 gün kullanım sonunda kendi tırnağınız uzayacağı için dip dolgusu adı verilen işlem yapılarak jel tırnaklara bakım yapılır. Bu işlem ise 1.5 saat sürmektedir.

el ayak protez tırnak

el ayak protez tırnak

Sadece ellere değil aynı zamanda ayaklara da uygulanmaktadır.İşlem öncesi manikür veya pedikür yapılmaz.Protez tırnak yaptırdıktan sonra el ve ayaklarda çok hoş ve taze bir görünüme kavuşulur.